Відпочинок в Карпатах з дітьми: кращі ідеї для сімейного відпочинку

Відпочинок в Карпатах з дітьми: кращі ідеї для сімейного відпочинку

Карпати – місце, що чарує гостей своїми незрівнянними краєвидами. Гори надихають туристів і дарують їм почуття піднесення. Гірське повітря наповнює груди та зміцнює здоров'я. Відпочинок в Карпатах з дітьми – гарна ідея для проведення сімейно вільного часу під час канікул чи відпустки.

Давні легенди

Утворення Карпат відбулося близько 50 мільйонів років назад під впливом природних чинників. Екскурсоводи карпатського краю розповідають казкові версії про його виникнення. Дітям такі історії подобаються більше. Подорож з малечею починається з казкової подорожі.

За однією з легенд в західній частині України було море. Його володар – цар морський. Він мав доньку Карію. Дуже хотілося татові віддати її за відомого нареченого, але красуня закохалася у слугу Пате. Тато хотів розлучити закоханих, але вони все одно були разом.

Батькові не сподобалося, що донька його не слухається, тому він перетворив її на гору. Не змогли молодята одружитися. На їх честь були названі гори Карпати (Карія й Пате). 

Мрії збуваються

В Карпатах всі місця унікальні.Туристи першою підкорюють Говерлу. Це найвища точка нашої країни. Біля підніжжя гори прогулюються сім'ї з дітьми. Сімейні світлини, зроблені на фоні гірських схилів, займають місце на стіні.

В Карпатах ще багато цікавих місць.

  1. Водоспад Дівочі Сльози.

  2. Галявина Кохання.

  3. Водоспад Пробій.

  4. Стежка Довбуша.

Шлях до пам'яток нескладний, тому його долають легко й діти, й дорослі. Малюкам відпочинок сподобається. На території багатьох готелів є басейни з шезлонгами, тому влітку можна ще й відпочити біля них, насолоджуючись чудовим пейзажем.

Зимові розваги принесуть дітлахам неповторні враження. Катання на лижах, санчатах та інші активні розваги чекають малюків. На базі працюють пункти прокату сноубордів, лиж та іншого спорядження.

В новорічну ніч в Карпатах творяться дива. Малюки з батьками уявляють себе казковими героями й шукають в горах хатинку Діда Мороза. В дива вірять всі: й великі, й малі. Тут збуваються всі найпотаємніші мрії. 

В Західній Україні жителі дотримуються всіх традицій більше ніж 100 років. На святу вечерю гості спробують 12 пісних справ. Малечі сподобається солодка кутя з маком, запашний узвар, пухкі вареники, пиріжки й пампушки.

Діти зможуть спостерігати святкування різдвяних свят. Вертеп може справити враження на малюків. Аніматори в яскравих вбраннях співають колядки та українські пісні. Красиве оточення підіймає настрій всій сім'ї. Всі будинки оздоблені ілюмінацією. Відпочинок в Карпатах з дітьми – найкраща ідея для відпустки.